Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Szkoła Podstawowa Nr 2 imienia Władysława Jagiełły

ul. Wróblewskiego 2, 17-200 Hajnówka

 

Pracownicy

Artemiuk Anna - logopeda
Berent Julita - nauczanie zintegrowane
Borowska Mirosława - język polski
Bowtruczuk Anna Maria - język angielski, oligofrenopedagogika
Chudek Adam - dyrektor szkoły, informatyka, matematyka
Czurak Marta - nauczanie zintegrowane
Downarowicz Bartosz - wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika​
Downarowicz Małgorzata - biologia, przyroda
Grosz Lija - matematyka
Grygoruk Anna - matematyka
Hempel-Łapińska Anna- język angielski, język rosyjski
ks.Ignatowicz Jerzy - religia prawosławna
Jabłońska Ewa - nauczanie zintegrowane, oligofrenopedagogika​
Jakimiuk Alina - język polski, język białoruski
Jakoniuk Krystyna- geografia, przyroda, oligofrenopedagogika
Kacprzak Katarzyna - język angielski
Kierdelewicz Joanna - wychowanie fizyczne, język niemiecki, oligofrenopedagogika​
Kilp Elżbieta - przyroda, matematyka, oligofrenopedagogika​
Kordecka Małgorzata - geografia, wychowanie fizyczne, oligofrenopedagogika​
Kozak Małgorzata - język polski
Kułaj Elżbieta - nauczanie zintegrowne
Lipczyński Andrzej - wychowanie fizyczne
Łukaszewicz Henryk - wychowanie fizyczne, informatyka, technika
Łukaszuk Marta - historia, WOS, oligofrenopedagogika​
Maciuka Marek - religia prawosławna
Mackiewicz Anetta - język niemiecki
Nesterowicz Monika - język polski
Olejniczak-Treszczotko Edyta - oligofrenopedagogika​
Oniszczuk Ewa - język angielski, język białoruski
Oniszczuk Marta - pedagog
Parfieniuk Jolanta - nauczanie zintegrowane, oligofrenopedagogika​
Adamczyk Katarzyna - język angielski
Rejent Joanna - nauczanie zintegrowane
Rusinowicz Alina - historia
Rutkowska Alina - bibliotekarz
Sadowska - Łomaszkiewicz Iwona - język angielski
Sajewicz Alina - muzyka, plastika
Sawczyński Marcin - wychowanie fizyczne
Schabowska Dorota - matematyka
Siegień Janina Anna - chemia, fizyka
Siegień Marek - informatyka, matematyka
Skalska Urszula - logopedia
Sosnowska Barbara - religia katolicka
Szczuka Nela - historia, wiedza o społeczeństwie
Szumarska Małgorzata - matematyka, fizyka
Szwed Elżbieta - chemia
Szymczuk Katarzyna - nauczanie zintegrowne
Teresiak Bożena - nauczanie zintegrowne
Wasiluk Ilona - matematyka
Wasiluk Jan - język rosyjski, technika, informatyka
Wasyluk Helena - nauczanie zintegrowne
Waszkiewicz Lucyna - wychowanie fizyczne
Wawreszuk Anna - religia prawosławna
Wiszniewska Małgorzata - język polski
Wnuczko Grażyna - bibliotekarz
Woźniak-Nowicka Dorota - nauczanie zintegrowne

Informacje

Liczba wyświetleń: 800
Utworzono dnia: 08.09.2016

Historia publikacji

  • 06.02.2018 14:27, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 13.01.2017 13:41, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 08.09.2016 11:58, Administrator
    Dodanie strony: Pracownicy